Logo
b b

שינה מעוצבת! להירדם בכיף ולהתעורר רעננים בכל יום מחדש

יש את אלו שמגיעים לעבודה בכל בוקר רעננים ומלאים באנרגיה, בעוד שאחרים מרגישים שהם צריכים לאסוף כוחות רק כדי לקום מהמיטה.. יכול להיות שזה בטבע שלהם, או שהעניין הוא במזרן. לא משנה מה הסיבה, כי מה שבאמת קובע את האופן שבו נתעורר בבוקר הוא חדר השינה עצמו.

ככל שחדר השינה מעוצב ובנוי באופן חכם, מזמין ונעים יותר, כך נהנה משינה איכותית יותר ולמעשה נקבל זריקת עידוד ליקיצה אנרגטית ליום חדש.


הטרנדים של
2018 בתחום חדרי השינה כבר שדרגו עשרות אלפי חדרי שינה בעולם כולו ובהחלט יעשו את העבודה גם בחדר השינה שלכם.

 

הכל מתחיל בתאורה אז ויהי אור!

התאורה היא בעלת התפקיד המכריע בקביעת האווירה בחדש השינה שלכם. מעט מדי אור ותרגישו כמו במעורה, יותר מדי אור יבריח את המלטונין מגופנו ואת השינה מעיינינו…

כשמתאימים תאורה לחדר השינה שלכם ולפני שבכלל נכנסים לנושא החזות של גופי התאורה, בין אם זו תאורה נסתרת לאווירה, נורות תקרה או ספוטים מגניבים, כדאי להתייחס למיקום מקורות האור והאופן בו הואר מתפזר בחדר.

התאורה קובעת עבורנו אילו חלקים בחדר נראה טוב יותר ואלו יהיו מוסתרים יותר, וכך היא ממקדת את תשומת הלב שלנו, מדגישה פרטים ומעלימה אחרים.

בנוסף לכך, היא מסייעת להגדיר את המרחב שלנו, קובעת האם נרגיש מרחב ואנרגיה גבוהה, או נתכנס לעצמנו לתחושות מנומנמות.

הטרנדים הטריים בתחום התאורה לשנת 2018 מבקשים לבחור בסגנונות של גופי תאורה אשר ייצרו אווירה נכונה בחדר השינה ויתנו לנו שהות נעימה ונכונה מבחינה בריאותית בחדר.

הנה שלושת הטרנדים הבולטים יותר:

 • מנורות תלויות: המנורות התלויות מהוות אביזר אסתטי נוסף על התפקוד הפונקציונלי שלהם כמנורה, אך יותר מכך, יש להן דרך מיוחדת להפיץ את האור שלהן – המנורה התלויה מגבילה את פיזור האור שלה וכך יוצרת אווירה אינטימית שרצויה בחדר השינה, וזאת מבלי למתן את כמויות האור כדי להבטיח תנאים מיטביים לעיניים עבור קריאה או צפייה בטלוויזיה.
 • מנורות מיוחדות: מגמת הסוריאליזם המתון בעיצוב הבית נכנסת גם לחדר השינה דרך המנורות המיוחדות שמשלבות בהן מראה אקזוטי כלשהו יחד עם פיזור מיוחד של האור – כך ניתן ליהנות מגוף תאורה שגם מהווה פנינה אסתטית בחדר השינה, וגם מספק אור מתון בלבד לפעילויות שלפני הכניסה למיטה ושאחרי ההתעוררות.
 • מנורות מתכת: מנורות המתכת משקפות את העיצוב התעשייתי למחצה שהופך לפופולרי יותר ויותר, כאשר הן מספקות תוספת גולמית ובעלת גסות עדינה לחדר השינה, וכך יכולה ליצוק לנו אנרגיות מחודשות שיסייעו לנו לתפקד באופן טוב יותר כאשר אנו מתעוררים בבוקר.

 

עיצוב מעבר לתאורה

השנה, האווירה שניצור מתחילה בתאורה וממשיכה דרך שלושה מישורים נוספים:

 • צבעים וטפטים: אילו גוונים כדאי לנו לבחור תחת המחשבה שהם יהיו הצבעים הראשונים לברך אותנו בבוקר והאחרונים להיפרד מאתנו בלילה?
 • המיטה: מהן האפשרויות החדשות עבור המקום האישי והבטוח ביותר בכל חדר השינה?
 • אבזור נלווה: כיצד להקיף את עצמנו בריהוט משלים ובאבזור יעיל ונעים שישפר לנו את כל אווירת השהייה בחדר השינה?

 

צבעים וטפטים

שנת 2018 הביאה איתה טרנדים רעננים לצבעים ולסידורי הגוונים בחדר השינה – חלקם חדשים לגמרי ומייצגים תפישות עיצוביות מודרניות, ואחרות הן יישומים חדשים למגמות ישנות יותר שעשו קמבק השנה.

שלושת הצבעים המרכזיים לשנת 2018 הם:

 • ירוק בהיר: צבע של דשא ושל טבע, יהפוך את חדר השינה שלכם לרענן ובעל נגיעות טבעיות וכך יספק רגיעה טבעית מעצם ההתבוננות בו ויסייע להירדם במהרה וגם להתעורר עם אנרגיות מחודשות.
 • בורדו: הגוון המשלב בו את התשוקה הטבעית של גווני האדום, אך באופן מתון יותר ומספק סביבה חמימה ומרוממת שניתן להירדם בה בקלות וגם להתעורר בה באופן רגוע וממלא.
 • לבן: המשך ישיר של הקו העיצובי הפוסט מודרני שמגדיר את העולם סביבנו בשנים האחרונות ונכנס לאחרונה לחדרי השינה – הצבע הלבן מתאים לכל דבר וכך ניתן ליצור סביבה נקייה ונעימה, כאשר אביזרים שונים בשלל צבעים יכולים למלא אותו ולהיראות מוטמעים עליו באופן טבעי וידידותי.

 

הידעת?

לצבעים שעוטפים אותנו יש את היכולת להשפיע באופן משמעותי על הרגשות והתחושות שלנו, וכך יש להם תפקיד מפתח ביצירת האווירה בחדר השינה.

תורות עיצוב עתיקות כמו הפנג שווי היו מודעות לפן הזה של הצבעים בחיינו, אך אם היה עד לאחרונה וויכוח בין אם ההשפעה הזו היא אמיתית או רק מיתוס, מחקרים אחרונים פותרים את הסוגיה ומוכיחים שאכן יש להם השפעה.

ההשפעה של הצבעים נעשית דרך שלושה מישורים:

 • המישור הפסיכולוגי: צבעים שונים מקושרים עבורנו לתחושות שונות, וכך הם עשויים לייצג "רעננות", “חום", “רוגע" ועוד.
 • המישור הסימבולי: אנו מקשרים צבעים שונים לעצמים בעולם, כמו דוגמת הצבע הכחול הבהיר שאנו מזהים באופן טבעי כצבע השמים, וכך הגוונים יכולים להשפיע עלינו דרך התחושות שאנו מקשרים אל העצמים הללו.
 • המישור התרבותי: תרבויות שונות נותנות ייחוסים מסוימים לכל מיני גוונים, והדבר מוטבע בנו עמוק עד שאנו מקשרים את הגוון לתחושה באופן לא מורגש.

 

בחרו את הצבעים המועדפים עליכם

ישנם עוד טרנדים מצליחים רבים בתחום הצבעים עבור חדרי השינה, חלקם מתבססים על מגמות תרבותיות שונות ואחרים נבחרו מתוך מחשבה עיצובית עמוקה על הייצוגים של הצבעים השונים ועל מה שאנו עשויים להזדקק לו בעידן הנוכחי.

כאשר תבחרו את הצבעים המועדפים עליכם, לא תצטרכו להסתפק רק בצביעת הקירות בהם, אלא תוכלו ממש לשלב אותם גם בריהוט. ליאור טורם מחברת הרדור שיתף אותנו בטכנולוגיות ובאפשרויות העומדות בפניכם בשנת 2018 לטובת התאמת הארון באופן ייעודי לחדר השינה שלכם:

 • צביעה: ניתן לבצע צביעה מלאה של ארונות הזזה תוך חופש בחירה מלא הן מבחינת גוון הצבעים והן מבחינת שילובי הצבעים בחלקי הארון השונים לטובת התאמה מושלמת לחלל.
 • פלטה: פלטת הצבעים כיום כוללת אינספור גוונים, כך שיהיה ניתן להתאים גוון ייעודי עבור החדר עד לרמה המדויקת של התדר, הבהירות והדיהוי.
 • הדפסים: ניתן לייצר הדפסים על גבי הארונות והדלתות שלכם, להוסיף עיטורים ייחודיים ובכך ליצור אמירה אישית והתאמה מיטבית לעיצוב של החדר.
 • טקסטורות: ניתן להשתמש במגוון חומרי גלם  ביניהם זכוכית, עץ,  MDF עם צבע בתנור ועץ סנדוויץ. מעבר לשימוש הקונבנציונלי לחוד, ניתן להשתמש במספר חומרי גלם בארון בודד על מנת ליצור שילובים מעניינים הן מבחינת מרקם והן מבחינת מראה.

המיטה

הרהיט המרכזי ביותר בחדר השינה הוא המיטה, והיא מהווה את מקום המפלט האישי ביותר שלנו.

בחירת המיטה הנכונה לא רק תגרום לחדר להיראות בצורה מסוימת, אלא ממש תשפיע על התחושה שלנו בעת שאנו שוכבים עליה, נרדמים ומתעוררים.

הטרנדים החדשים בתחום המיטות נוגעים להיבטים החשובים הרבים שלה, החל מהמדיום האסתטי שמתייחס אליה כרהיט המרכזי והבולט ביותר בחדר, ועד למדיום התחושתי שנוגע דווקא באיכויות הפונקציונליות והבריאותיות של המיטה.

בין הטרנדים הרבים, נצביע על שלושת המרכזיים שמובילים אותנו בשנת 2018:

 • מיטות בד: סגנון רטרו שפורץ שוב בשנת 2018 הוא מיטות הבד – או במילים אחרות, החלפת העץ שהיה דומיננטי בשנים האחרונות עבור מסגרות המיטות במסגרות בד, בעיקר קטיפה – כך מתקבלת תחושת רכות וקבלה מלאה מהמיטה, כאשר כל חלק וחלק בה נעים למגע.
 • מיטות גדולות יותר: מחקר שנעשה בתחום הוכיח שהטרנד אכן מתקיים, ואנו נוטים לקנות מיטות יותר ויותר גדולות – אנו מבינים במהירות כמה איכות השינה והשהייה במיטה חשובה לנו, ובוחרים במרחב גדול יותר בו אנו יכולים להתרווח וליהנות לחלוטין.
 • מיטות מחומרים מתחדשים: המגמה האקולוגית נכנסת גם לחדרי השינה וכיום ניתן למצוא שלל מיטות אשר עשויות מחומרים מתחדשים וכך יש בהם אלמנט של שמירה על הסביבה – זה נעשה באמצעות שימוש בבדים אורגניים, עץ ממוחזר למיטה ועוד.

 

אל תשכחו לעצב לכם גם את סביבת המיטה

המיטה עצמה אינה האלמנט היחיד שייקבע את איכות השינה שלנו, ושינה איכותית מתחילה מהפרטים הקטנים.

חלק מרכזי מן הפעילויות שאנחנו מבצעים בחדר השינה נוגע לפתרונות אחסון – אנו מוציאים מצעים, בוחרים בגדים, אורזים את החפצים שלנו, מניחים את הטלפון ומחברים אותו למטען, מושיטים יד לספר או לשלטי הטלוויזיה ועוד.

באופן הזה, פתרונות האחסון משחקים חלק מרכזי בשגרה שלנו בחדר השינה, וככל שהגישה שלנו אל המעמדים ואל מקומות האחסון מסובכת יותר, כך היא תעורר את הרגש העצלני שלנו, תקשה עלינו את הכניסה למיטה ואת היציאה מהמיטה גם יחד.

לפיכך כדאי לבחור בפתרונות אחסון מתוחכמים שייצרו עבורנו סביבה נוחה וזורמת סביב המיטה, באופן שגם הפרטים הקטנים והלא מורגשים הללו לא יטרידו אותנו.

כדי לעשות זאת באופן הטוב ביותר, הרדור משלבת בארונות שלה את מיטב הטכניקות וטכנולוגיות האחסון המתקדמות ביותר שיש בהן פוטנציאל גם להתאמה סביבתית של הארון לעיצוב חדר השינה וגם לשיפור משמעותי של הנוחות בסביבת המיטה – זה נעשה באמצעות:

 • ארונות מותאמים לחיסכון במקום: ארונות הכוללים תאים ייעודיים כמו ארונות טלוויזיה לחסכון במקום אשר מועילים לשילוב נכון וחכם של אמצעי האחסון והמעמדים השונים הממוקמים בחדר.
 • התאמה אישית של יחידות אחסון: גמישות גבוהה ביותר במיקום יחידות האחסון במקום עד לכדי התאמה אישית של המחיצות, המגירות והמדפים הן מבחינת הגודל שלהם הן מבחינת המיקום שלהם.
 • הזזה לתפעול נוח וחיסכון: דלתות הזזה מתוחכמות ונוחות שמאפשרות חיסכון אדיר במרחב תוך אפשרויות סגירה של אלמנטים שונים בחדר למטרות עיצוב וניקיון.

 

אבזור נלווה

כמו מקומות האחסון, כך גם שאר האבזור הנלווה יכול לקבוע את האווירה ואת התחושות שנקבל מחדר השינה.

ישנם סוגים רבים של אבזור נלווה, כאשר לרוב מדובר באביזרים קישוטיים ודקורטיביים יותר, אך פעמים רבות יש להם גם שימוש פונקציונלי כלשהו.

באופן מתאים לכך, ישנם טרנדים רבים הקשורים לאבזור הנלווה של חדר השינה, ולכן ננסה לתת דוגמא משלושה טרנדים השונים זה מזה במעט באופיים.

הראשון יהיה טרנד לאביזר שכדאי לשלב בחדר השינה, השני יהיה טרנד הנוגע לעיצוב של אביזר שכבר מקובל לשלב בחדר השינה, והשלישי יהיה טרנד אודות קו מנחה חדש לעיצוב החדר כולו:

שטיח מיטה: שנת 2018 מסמנת את הכניסה המחודשת של שטיחי המיטה, שטיחים הממוקמים על שפת המיטה על מנת שלא נדרוך על הרצפה בטרם שניכנס למיטה – באופן הזה ניתן לעשות את ההכנות הראשונות בבוקר והאחרונות בלילה תוך עמידה על השטיח שמהווה מעין שכבה מבודדת, וכך לקבל מעבר חלק אל המיטה וממנה.

 • מעמד מיטה מזהב: כמעט כל חדר שינה כולל בו מעמד לצד המיטה, והטרנד הנוכחי מבקש לבחור ברהיט מוזהב שישמש למעמד הזה – באופן הזה ניתן לשלב מעט פאר וקלאס בחדר השינה, שהם בדיוק המעט הנדרשים כדי לתת תחושה מרוממת וממלאת.
 • חדרי שינה רב תכליתיים: טרנד שהולך וצובר תאוצה עבור כלל האבזור הנלווה מורה על חדרי שינה רב תכליתיים, אשר כוללים בהם לא רק מיטה, אלא אבזור נוסף כמו שולחן כתיבה, ספריה, מקומות ישיבה ועוד – כך ניתן לייבא פעילויות נוספות לסביבה הבטוחה שלנו ולקבל תחושה של שהיה בסביבה גבוהה שעשויה לקרוץ לאווירה של בית מלון מפואר.

 

עיצוב חדר השינה המושלם עבורכם

באמצעות הטרנדים האלו יש לכם את הכלים להתחיל ולעצב את חדר השינה שלכם באופן שיהיה הנעים ביותר.

זכרו – שבסופו של דבר, חדר השינה צריך להיות מקום שנעים לכם לשהות בו, שאתם מרגישים בו בטיחות ואינטימיות, ושקל לכם להירדם ולהתעורר בו.

הקדישו מחשבה לעיצוב חדר השינה המושלם, ותוכלו לשפר משמעותית את חיי השגרה שלכם ולהבטיח בריאות גבוהה יותר ושינה איכותית יותר.

אולם תצוגה:
רחוב בן ציון גליס 30 אזוהת סגולה פ"ת מתחם B סנטר

טלפון: 072-3340722

שעות פתיחה:
ראשון-חמישי: 9:00-18:30
שישי וערבי חג: 9:00-14:00

מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית:

לייעוץ טלפוני לייעוץ מהיר
5 מנורות מסוגים שונים המתארות טרנדי תאורה שונים
שקועים
חירום
תאורה נסתרת
בונה? משפץ? מגיעות לך הטבות >>